אנחנו בונים מצגות ממגוון רחב:
  • מצגות PowerPoint, בגישה רעיונית וגרפית יצירתית, לא רק "עיצוב טמפלייט".
    ראו פרויקט זה לדוגמה »
  • מצגות Flash
  • מצגות פרזי (PREZI), המילה האחרונה בעולם המצגות.
פרזי (Prezi), היא טכניקה חדשנית לבניית מצגות. דמיינו את המצגת שלכם כשולחן עבודה (כמעט) אינסופי, ועליו אתם מפזרים את שקפי המצגת שלכם בכל מיני צורות, גדלים, וזוויות. המצגת היא בעצם "מצלמה" העוברת דרך מסלול מוגדר מראש, ומסתכלת על השולחן שלכם בכל מיני רמות זום, והטיות לכיוונים שונים. יש האומרים שהחוויה הנוצרת היא PowerPoint Killer. לדעתנו אין זו תחרות, אלא מוצרים שונים לגמרי אחד מהשני, כל אחד עם יתרונותיו וחסרונותיו. על דבר אחד כולם מסכימים, חווית ההצגה בפרזי, מרשימה ומרתקת ביותר.
מי יכול לבנות פרזי? כל אחד! ואפילו בחינם (בתנאים מסויימים). הכנסו לPrezi וגלו בעצמכם!
אנחנו בונים מצגות פרזי מקצועיות הכוללות קריאטיב, תוכן, גרפיקה.
הכנסו לערוץ שלנו בפרזי ונסו בעצמכם חלק מהמצגות שלנו »
הרבה שיחות קצרות על השירותים שלנו מצטמצמות ל- "אז אתם עושים פלאש.. פרזי.. פאוורפוינט.. אפטר.. ". לא שזה לא נכון. זה נכון מאוד, אבל אלו הם רק הכלים. את מה שאנחנו עושים הכי טוב נוהגים להגדיר כ Visual Storytelling. מספרי סיפורים בצורה חזותית.
וכאן הרבה גבות מורמות, במיוחד כשאני יושב מול מנהלים בכירים בחברות עיסקיות מבוססות.
לא לכולם קל לעכל את זה, במיוחד שמדובר ב"סיפורים" ואחרי כן ב"איורים". ההערה הבאה בדר"כ היא "רק תדאג שזה לא יהפוך לסיפור ילדים". לעיתים הגישה לא מתאימה ללקוח, ואז אנחנו מתאמים את עצמנו לרצונות של הלקוח.
הנסיון שלנו מראה שברוב גדול של המקרים, זה פשוט עובד. אנחנו מקבלים מצגת PowerPoint, או דף כתוב, ולפעמים אפילו אף אחד מאלו. התהליך הוא של :
פירוק התוכן הקיים> רעיון שיחדד את המסרים> הרכבה מחדש> סקיצה> איור> מצגת, ובסרטים ישנו גם סאונד > אנימציה > פוסט.
מנהלים רבים הלכו איתנו, קיבלו ועדיין מקבלים פידבקים נהדרים בסוף המצגת / סרטון.
1 עד 5. לכל פרויקט יש את הייחוד שלו והדרישות שלו. ישנם פרויקטים שאני עושה לבד. אבל רוב הפרויקטים דורשים הפעלה של צוות מקצועי, לפי אופי הפרוייקט. בצוות שאני מקים ישנה מאיירת ואיש תוכן עברית/אנגלית, במידה והלקוח דורש. אם מדובר בסרטון ישנו גם איש סאונד וקריין / קריינית.
הגמישות הזו מאפשרת לנו להתאים את עצמנו לדרישות הלקוח והעבודה.
תמיד צריך עוד משהו כדי להשלים את החבילה. יש לנו נסיון עבר בתחומים מגוונים כמו עיצוב אתרים פיתוח ותלת ממד, כך שדף נחיתה, אתר, לוגו, כרטיס ביקור ועוד הרבה שירותים משלימים אחרים, הם דברים שאנחנו עושים ללקוחות שלנו.
קומקום מולטימדיה התעסקה בשנים הראשונות בתלת ממד בצורה אקסטנסיבית. וה Utah Teapot הוא ללא ספק אייקון של הגרפיקה התלת ממדית הממוחשבת. קראו על זה כאן.